NOWY ROK SZKOLNY ROZPOCZĘTY

Czas upalnego lata i beztroskiego wakacyjnego odpoczynku minął. W tym roku nieco później, ale uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Dnia 4.09.2023 r. o godzinie 9.00 zebraliśmy się na boisku sportowym, by uczestniczyć  w inauguracji roku szkolnego 2023/2024.  Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klas 3b i 5b pod opieką wychowawców. Uczniowie i ich rodzice oraz grono pedagogiczne szkoły zostali serdecznie powitani przez  Pana Dyrektora, który życzył wszystkim  wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Szczególnie serdecznie powitano w murach naszej szkoły tegorocznych pierwszoklasistów.  Wszystkim życzono samych piątek oraz sukcesów w konkursach przedmiotowych, artystycznych, a także medali w zawodach sportowych. Uczniom  klas ósmych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu, życzono, aby wyniki uzyskane na Egzaminie Ósmoklasisty pozwoliły im kontynuować naukę w wymarzonych szkołach średnich.