TALENCIAKI

Samorząd Uczniowski dziękuje za pomoc w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, 1845 kuponów mogliśmy wymienić na nagrody.

Otrzymaliśmy mikroskop biologiczny dla młodych pasjonatów odkrywania mikroświatów, który umożliwia obserwację prostych preparatów biologicznych, świeżych i trwałych tkanek roślinnych i zwierzęcych oraz drobnych obiektów jak: owady, minerały, rośliny, znaczki, monety, układy elektroniczne itp. Natomiast dla uatrakcyjnienia zajęć wychowania fizycznego pozyskaliśmy klasyczny zestaw 3 par miniszczudeł wykonanych z bioplastiku (idealnych do treningu równowagi i koordynacji) oraz zestaw 12 piłeczek do żonglowania – na poprawę koordynacji i koncentracji.

Dziękujemy!!!