Sukces w Akademii Zawodowców

16 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 odbyła się Akademia Zawodowców, w której wzięło udział 8 szkół podstawowych. Po podsumowaniu wyników ekipa z „Czwórki” uplasowała się na III miejscu.

Akademia Zawodowców odbywała się w ramach „Salonu ósmoklasisty” i nasi uczniowie mogli zapoznać się także z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych powiatu dębickiego.
Reprezentacja naszej szkoły:
Julia Majcher - konkurs umiejętności manualnych z zakresu stylizacji - modelowania przestrzennego na manekinie - suknia wieczorowa
Dominika Kochanowska - konkurs umiejętności manualnych z zakresu budownictwa malowanie na sztalugach – wykonanie plastycznego obrazu „Mój dom marzeń”.
J
akub Szczepanik - konkurs umiejętności manualnych z zakresu spawalnictwa - "Wykonanie spoiny pachwinowej VR " na urządzeniu vrtex 360 symulator spawalniczy
Adam Michałek - konkurs umiejętności manualnych z zakresu techniki mechatronicznej -programowanie minirobota mobilnego mBot.
Monika Hajduk - konkurs umiejętności manualnych z zakresu grafiki – wykonanie pudełka ozdobnego metodą scrapbookingu
Aleks Kozłowski i Mikołaj Barnaś - konkurs umiejętności manualnych z zakresu informatyki – turniej e-sportowy League of Legends.

Dominika Kochanowska i Adam Michałek, w swoich konkurencjach, zajęli I miejsce.  Gratulacje !!!